המלצות ההורים

גן חנה

פבר 08, 2017 | מאת טל קרוא, גנן מוסמך

משוב של אחד ההורים בפעוטות.. היי אתי והצוות, בהמשך לשאלתך מעלה, אם תחילת שנת הלימודים התאפיינה בחשש מהלא נודע ובחשש מכיצד איתמר יסתגל לצוות ולסביבה החדשה, כיום, מקץ 5 חודשים, יכולים אנו לומר בבטחון מוחלט שאנו מרוצים מאוד ושמחים שנתנה לנו הזכות להתחנך ולגדול בגנכם. איתמר ילד שמח ומלא חיים, מדלג לגן ברינה מידי יום. מבחינתנו, זאת ההוכחה הטובה ביותר שאיתמר השתלב היטב וששהותו בגן מסבה לו אושר. תודה על הפתיחות והרצון הטוב להתאים את הטיפול באיתמר לצרכיו באופן פרטני וגם לגחמות שלנו כהורים פולנים. חשוב לנו להודות לכל אחת ואחד מכם על הסבלנות, תשומת הלב, החינוך והחום הרב שאתם מרעיפים על איתמר וגם עלינו...הוריו ובני משפחתו שדואגים לו כל כך. לא ניתן יהא לבטא את אשר על ליבנו...חוץ מלומר שוב תודה וישר כח! המשך שנה פוריה

פבר 08, 2017 | מאת טל קרוא, גנן מוסמך

הודעה מלירון אמא של ליבי.. ליבי באמת מאושרת ושלווה, בדיוק אתמול שיבחתי את הצוות של הגן - אתן מדהימות, איכפתיות וליבי מגיעה בשמחה לגן. אני בהחלט שקטה במהלך היום. ליבי התפתחה מאוד בגן, אוצר המילים שלה גדל, כך גם הפעולות הפיזיות שלמדה לעשות כמו גלגולים, ריקודים וקפיצות. אתי ואורלי מקבלות את ליבי בבוקר בצורה רגועה, מחבקת ואני מרגישה דרך התנהגות הילדה שהיא נמצאת במהלך היום בסביבה בטוחה ואוהבת.

דצמ 18, 2016 | מאת טל קרוא, גנן מוסמך

לגן חנה, גן קסום שמחזיר אותך אל קסם הילדות והתמימות. מתחם ענק שמשלב 3 חצרות מלאות מתקנים המותאמים במיוחד לגילאי הקטנטנים. בחצרות יכולים הקטנטנים גם למצוא תרנגולות, ציפורים וצבים. המפגשים יכולים להיות מלווים בכלי נגינה שתמיד תורמים לאווירה רגועה או תוססת בגן. המתחמים הפנימיים צבעוניים ובעלי שפע של צעצועים ופינות יצירה ומשחק. בגן גם מבינים איך להיכנס לעולמם של הקטנים בעזרת צעצועים ומתקנים שהכינו בעצמם ומעקה המותאם בדיוק לגובהם המקנה לילדים בטחון והתחלה של עצמאות. החגים מאד מושקעים, מופעי התאטרון הם תוספת נהדרת וגם החגיגות במהלך השנה פשוט בלתי נשכחות. כל זה בשילוב של צוות מקסים ואוהב מעלה את גן חנה דרגה מעל כולם. באהבה משפחת וולדמן אקרמן
2405.jpg

דצמ 11, 2016 | מאת הורה ממליץ

שקיפות מלאה מול ההורים, חום ואהבה וצוות מיומן ומקצועי...זה אפשר להגיד אולי על עוד גנים. אבל על עוד גנים בשום אופן אי אפשר להגיד את כל הדברים הבאים ובעינינו זהו היתרון היחסי המובנה של הגן:

1. גן חנה הוא קודם כל גן משפחתי בהווייתו.
הדבר מורגש החל מהעוגות/המאפים המפנקים של חנה בכל אירוע, בשיתוף הפעולה הפורה והמלא בין כלל משפחת קרוא לדורותיה וכלה ביחס המשפחתי להורים ולילדים וההתעניינות האותנטית בכל משפחה וילד בגן.

2. הורים מרגישים בנוח לפנות ולהציף דברים טובים וגם פחות טובים כי הציושה של האוזן הקשבת תמיד נמצאת שם (ואגב,שיתוף הפעולה והפתרון תמיד מגיע במהירות).

3. הילדים גדלים בסביבה טבעית. אין מתחרה לגן שפיזית נמצא בטבע!. חיות, פרדסים, חול ואפילו מתקני הפארק הם קצת ״של פעם״ במובן החיובי של המילה.

4. גן חנה מקנה ערכים ״של פעם״. חברות, אכפתיות ודאגה לאחר. הילדים חוזרים עם אוצר מילים שהווייתו חברית ונימוסית (״סליחה זה מקומי״, ״אומרים תודה ובבקשה״).

5. הנקודה החשובה ביותר: חזון אותו מנחה טל, מתבסס על ראיית הטוב והחיובי בכל דבר. היכולת למנף כל סיטואציה בסבלנות מירבית ובהומור ולייצר ממנה הזדמנות לראיית חצי הכוס המלאה היא ללא ספק מתנה שמעניק גן חנה לילדיו.

אוהבים,
משפחת שוורץ.